Výdělek na Internetu

Formy Výdělku

          Hledáte výdělek na internetu ? Práci či brigádu z domova ? Nebo si jen chcete pokrýt náklady na připojení ???


                  To vše můžete najít na těchto stránkách. Stačí se jen porozhlédnout a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější způsob.

Začít můžete třeba následujícími řádky, které Vám alespoň trochu přiblíží co a jak, a usnadní Vám orientaci pro Vaše začátky.


  Emailing.CZ

  Jedná se o příjem reklamních emailů a za tyto emaily je Vám zaplaceno. Vy jen většinou potvrdíte přijetí klikem na odkaz na nějakou stránku zadavatele reklamy a to je vše. Druh emailů, které Vám budou chodit si sami zvolíte, takže nebudete obtěžování ničím co nebudete sami chtít!
Jedná se o časově nenáročnou činnost, která Vám zabere jen pár minut. Vhodné je pouze zřízení nové emailové schránky (což v dnešní době není žádný problém), pokud nebudete chtít, aby se Vám tyto emaily míchaly s Vaší osobní poštou.
Nový mail jen pro reklamu si můžete zřídit např.: na GOOGLE.COM - G - Mail.com

Nedílnou součástí těchto systémů bývá táke tzv. referenční systém.
Jde o získání nových členů a z těch Vám pak plynou další zisky. Takže pokud zapojíte i rodinu, známé a kamarády, můžete si vydělat daleko víc.


PTC - paid to click (placená klikaní na reklamní bannery (linky - odkazy) - Klikačky

Jedná se o obdobný způsob výdělku jako jsou placené emaily, rozdíl je pouze v tom, že nemusíte čekat až nějaký ten mail s placeným bannerem ( linkem) přijde, ale klikáte na ně přímo ze stránek, které se tímto zabývají.

Takovýchto bannerů bývá podstatně více než v emailech, zato jsou o něco méně placené. To však nemění nic na tom, že pokud jste registrovaní ve více systémech, dá se vydělat daleko rychleji a hlavně v $dolarech$ (tímto opouštím jen naše vody české a táhnu do světa...).

A tím se dostaneme také ke dvěma hlavním problémům s tímto spojeným. Znalost cizího jazyka (v mém případě angličtina, kterou ovládám dosti pasivně) a způsob výplaty (jak si nechat poslat prachy ze zahraničí).

První problém se dá snadno obejít, stránky jsou většinou dosti podobné, nejhorší je prokousat se registrací a pak už to jde většinou samo, stačí najít v systému stránku s bannerama a klikat a klikat... Výhodou jsou také on-line slovníky, kde si případné nejasnosti snadno přeložíte.

Druhým problémem jsou výplaty. Někde probíhají prostřednictvím šeků, zasílaných na Vaši adresu (těm se prozatím vyhýbám) a jinde zase prostřednictvím tzv. elektronických peněžek. Tady bych zmínil asi největší PayPay.CZ - https://www.paypay.com/?frm=8100628141

Jednoduše si peníze necháte vyplatit na elektronickou peněženku a poté převedete na účet. Bližší informace pak najdete snadno na internetu (prozatím se tyto stránky na mém webu připravují).

No a ještě jedno doporučení nakonec. Pokud chcete opravdové zisky, chce to každý den projít ty vaše klikačky a proklikat co jen půjde :-)). No a pokud si získáte nějaké ty refy, zisky se Vám ještě krapítek zvýší!!!

Důležité: Protože se začínáme pohybovat za našimi hranicemi, je nutno také počítat s vyšším rizikem, že narazíme na tzv. SCAM (tj. podvodníci, kteří shrábnout vydělané peníze a Vám nic nevyplatí). Je to bohužel riziko, kterému se nikdy docela neubráníme a předem se omlouvám, pokud se to stane i Vám, pokud se zaregistrujete do některého z mnou propagovaných projektů. Na druhou stranu stále neinvestujete žádné peníze, takže maximálně ztratíte nějakej ten čas!!!


Cizí Systémy

záměrně neuvádím cizí výdělčné projecty - například americké klikačky $,
protože
mám velmi špatné zkušenosti s vyplácením amerických dolarů !!!

Co říci závěrem?

Uvedené způsoby výdělku zmiňované na této stránce a zbytku tohoto webu nejsou jediné se kterýma si můžete vydělat. Uvádím však jen ty, které sám využívám a se kterýma mám nějaké zkušenosti. Ve větší míře pouze české. Jako i jinde se však držím toho, že pouhou registrací nic neztratím.

Pokud jste se tedy dostali až sem a nenalezli jste to, kvůli čemu jste sem přišli, nezoufejte a hledejte dál, jistě se Vám poštěstí. Můžete také nahlédnout do zdejší diskuze, je tam pár tipů od jiných uživatelů a i Vy zde můžete zanechat svoje poznatky, náměty či dotazy. Stejně tak budu rád, když mi zahlasujete v anketách. A samozřejmě, pokud budete mít jakýkoliv dotaz k problematice těchto stránek, můžete se mi ozvat na email.

Závěrem byl chtěl ještě poděkovat za návštěvu a přeji trpělivost a hodně úspěchů při zdolávání internetových pokladnic :-)). S pozdravem tvůrce webu Admin © Petr Kučera .

Jakým způsobem si na Internetu Vyděláváte ??

Emailovka (110)
 

Klikačka (28)
 

Bannery (26)
 

ZATÍM nijak (30)
 

NIJAK !!! (13)
 

 
© Petr Kučera 2007 - 2009