Výdělek na Internetu

4 8 15 16 23 42

Prokletá čísla

4 8 15 16 23 42


LOST

Valenzettiho rovnice


4 8 15 16 23 42


Matematická rovnice, která byla vytvořena prestižním italským matematikem, Enzem Valenzettim.
Ten po tzv „kubánské krizi“ (napětí mezi USA a tehdejším SSSR díky jaderným zbraním na Kubě málem vyvolalo 3. světovou válku) přišel s matematickým modelem, že lidstvo se dříve nebo později samo zničí. V jeho rovnici je vyjádřeno pomocí čísel datum katastrofy.


Počet let, které do takovéto katastrofy zbývají, vyjadřuje číselná řada 4 8 15 16 23 42. Přesné datum není známo (může ale nemusí to být například 4.8. 2342 atd), je však řečeno, že čím více se budou tato čísla v běžném životě lidí objevovat, tím je katastrofa blíže.

Účelem projektu  Dharma je, aby se vědci z různých oblastní pokusili proměnné v této číselné řadě nějak ovlivnit a katastrofu tak odvrátit.

Představitelé projektu Dharma po mnoha letech zkoumání přiznali, že účel projekt Dharma se bohužel naplnit nepodařilo.

4 8 15 16 23 42

Poprvé sme čísla spatřili , když Hurly za ně vyhrál milióny ve sportce. Od té doby ho nepochybně pronásledovala smůla , která na ostrově skončila. Objevil je ale v zápiscích Rousseau a chtěl se s ní potkat. Vydal se jí najít a ona mu potvrdila , že jsou prokletá a že vysílač co vysílá její SOS je předtím vysílal.Hurly znal čísla od svého kámoše z blázince , který je neustále opakoval. Ten je zas znal od jiného muže , který je zaslechl opakované ve smyčce , při přerušení rušení na ostrově. Rovněž je vsadil , vyhrál a měl smůlu. Čísla se pak Objevila na poklopu. Hyrlyho to znepokojilo. Když byl v bungru , tak se zjistilo , že se musí zadávat jako heslo k operaci , která sníží magnetické pole. Když se čísla nezadala poklop musel být zničen a bylo vytvořeno Casimirovo pole kolem celého ostrova. Čísla maj podstatnou roli a proto jsou tajemná a nechtěj nám o nich nic prozrazovat.

Když se kouknete na nižší odkaz odkazující na google maps se zadanými čísly , tak zde nic není. Když se ale kouknete o něco dál spatříte ostrov a jeho fotoobrázek nám říká , že jde o náš ostrov , protože je to ten samý ostrov , který má například kráter , nebo pláž , kde stroskotali. Proč je ostrov jinde? Napadá mě pro to jedno zajímavé vysvětlení a to , že ostrov byl nejprve na souřadnicích našich čísel a pak nevim proč byla čísla změněna a tím i pozice ostrova. Na ostrově je vysílač , který vysílá souřadnice ostrova a pokud se změní , tak tam někdo příjde a pomocí mikrofonu nahraje nové , které určí pomocí počítače , který tam je. Pozice ostrova je tedy rozhodující pro osud lidstva.

 
© Petr Kučera 2007 - 2009